02160, м. Київ

просп. Соборності (Возз’єднання) 15/17, оф. 106

tel0-800-212-043 (дзвінки безкоштовні)

fax 044 - 295-90-47

vodafone logo 095 - 803-29-68

768px-turkcell 2011 logo - brandmark.svg 063 - 935-70-23

EnglishРусскийУкраїнська

Персонал охорони

Весь персонал охорони нашої компанії проходить професійно-психологічний відбір та спеціальну перевірку, а також має довідки про стан здоров'я з медичних закладів та довідки про несудимість.

Під час виконання службових обов'язків, всі охоронники одягнені у форму встановленого зразка, озброєні пневматичною зброєю, мають спецзасоби та засоби зв’язку.

У встановлені дні і години з персоналом охорони проводяться заняття з професійної підготовки, а саме:

  • практичні тренування з виникнення надзвичайних ситуацій на об’єкті;
  • проведення практичних стрільб;
  • практичні та теоретичні тренування зі знання правил застосування заходів фізичного впливу (в тому числі прийомів рукопашного бою) та спеціальних засобів;
  • теоретична та практична підготовка з питань охоронної діяльності (організація несення служби на об’єкті, порядок забезпечення пропускного та внутрішньооб’єктового режимів тощо).

ПРОЦЕДУРА ПРИЙМАННЯ НА РОБОТУ ТА ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ТЕРМІН

1. Ознайомлення з об’єктом

Кандидат в охоронники перед тим, як бути прийнятим на роботу в ПП/ТОВ «Орлан-Безпека», за власним бажанням, протягом декількох годин або іншого самостійно визначеного ним часу, може самостійно чи з представником від керівництва ПП/ТОВ «Орлан-Безпека» ознайомитися з об'єктом, що охороняється лише для того, щоб ознайомитися з режимом та умовами праці на конкретному об’єкті, після чого прийняти рішення щодо подальшого працевлаштування.

2. Випробувальний термін

Для персоналу охорони встановлюється випробувальний термін строком один місяць (при роботі вахтовим методом – 14 робочих днів). На протязі випробувального терміну з охоронником проводяться щоденні заняття згідно плану, затвердженого директором ПП/ТОВ «Орлан-Безпека». За цей час охоронник повинен добре знати основні поняття, права та обов'язки персоналу охорони, що заборонено під час служби, порядок застосування заходів фізичного впливу та спеціальних засобів, заходи безпеки під час поводження з пневматичною зброєю та спеціальними засобами, а також решту розділів цього Положення та практично показати, що спроможний працювати в охороні.

Після закінчення випробувального терміну працівник проходить одноденне заняття та складає залік в центральному або в одному з регіональних офісів ПП/ТОВ «Орлан-Безпека».

Особи, які не здали залік, звільняються з роботи як такі, що не пройшли випробувального терміну.

(Витяг з Положення про організацію несення служби персоналом охорони "Орлан-Безпека" затвердженого спільним наказом № 9/5 від 10.04.2018 року)

Головна Наш персонал