02160, м. Київ

просп. Соборності (Возз’єднання) 15/17, оф. 106

tel0-800-212-043 (дзвінки безкоштовні)

fax 044 - 295-90-47

vodafone logo 095 - 803-29-68

768px-turkcell 2011 logo - brandmark.svg 063 - 935-70-23

EnglishРусскийУкраїнська

Охоронні послуги

Одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії є фізична охорона стаціонарних об’єктів різних форм власності. Фізична охорона стаціонарних об’єктів являє собою комплекс заходів по забезпеченню надійного функціонування процесу виробництва, а також забезпечення збереження усього майна, що охороняється, забезпечення виконання пропускного та внутрішньооб’єктового режимів на об'єктах.

У відповідності з вимогами Закону України «Про охоронну діяльність», у договорах про надання послуг з охорони визначаються умови відшкодування нашими підприємствами шкоди, заподіяної через неналежне виконання персоналом охорони своїх зобов’язань. За ініціативою однієї з сторін, договір про надання послуг з охорони також може бути застрахований в одній з страхових компаній – на випадок заподіяння майнової шкоди через неналежне виконання персоналом охорони своїх зобов’язань.

Надаючи послуги з охорони ми беремо на себе всі витрати на утримання охоронників, в тому числі доставку персоналу охорони на об'єкт. Під час здійснення  охоронних заходів застосовуються різні методи роботи персоналу охорони, це вахтовий метод роботи, цілодобові чергування за змінним графіком, денні, а також нічні зміни, в залежності від дислокації постів на конкретному об'єкті. Нашим підприємством використовуються спеціальні засоби, пневматична зброя, радіозв’язок, технічні засоби охоронного призначення, а також службові собаки, які визнані придатними для службового використання та мають ветеринарний паспорт.

З метою запобігання зловживань не допускаються до несення служби на об’єкті охоронники, які мають серед працюючих на об’єкті близьких родичів чи знайомих.

Відповідно до інструкцій з охорони об’єктів, охорона може контролювати процес переміщення матеріальних цінностей (продукції) – це завезення сировини, виготовлення, зберігання, вивезення готової продукції тощо, про що ведеться відповідна документація. На кожному об’єкті встановлюються пропускний та внутрішньооб’єктовий режими.

Весь персонал охорони нашого підприємства має довідки про стан здоров'я та про відсутність судимості та під час виконання службових обов'язків всі охоронники одягнені у форму встановленого зразка. До несення служби допускаються лише ті працівники, які мають свідоцтва державного зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за професією охоронник – код професії за державним класифікатором - 5169.
Перевірки несення служби на об’єктах постійно здійснюються керівництвом, а також персоналом служби безпеки нашого підприємства.


depositphotos 46981155-stock-photo-security-video-surveillancevb9nrvvm1

Головна Нашi послуги