02160, м. Київ

просп. Соборності (Возз’єднання) 15/17, оф. 106

tel0-800-212-043 (дзвінки безкоштовні)

fax 044 - 295-90-47

vodafone logo 095 - 803-29-68

768px-turkcell 2011 logo - brandmark.svg 063 - 935-70-23

EnglishРусскийУкраїнська

«ОРЛАН-БЕЗПЕКА»

Орлан-Безпека - це стабільність, висока якість охоронних послуг, і конкурентні ціни в Києві, а також в регіонах України

Про компанію

Ліцензія МВС України АЕ № 299508

До Групи компаній "Орлан-Безпека" входять Приватне підприємство "Орлан-Безпека", Товариство з обмеженою відповідальністю "Орлан-Безпека" та Товариство з обмеженою відповідальністю "Охоронна агенція "Орлан-Безпека". Всі три підприємства мають різні системи оподаткування, таким чином створені виключно для зручності роботи з різними контрагентами.

Структура компанії складається з центрального офісу в м. Києві,  Київського з центром у м. Києві, Волинського з центром у м. Ковелі Волинської області, Черкаського з центром у м. Сміла Черкаської області регіональних управлінь, а також Лубенського регіонального відділення комплектування кадрів з центром в м. Лубни Полтавської області. Всі регіональні управління (відділення) є структурними (невідокремленими) підрозділами компанії.

До основних послуг, що надаються компанією відносяться такі послуги як:

- послуги охорони - а саме комплекс послуг з фізичної охорони об'єктів, в тому числі з використанням службових собак, які визнані придатними для службового використання;

- комплекс послуг з встановлення та обслуговування технічних систем безпеки охоронного призначення, це системи охоронної сигналізації, охорони периметру, відеоспостереження, контролю доступу та інші.

 Ліцензія МВС України АЕ № 299508

Працівники керівного складу нашого підприємства, що безпосередньо очолюють напрям охоронної діяльності, це колишні працівники старшого офіцерського складу органів внутрішніх справ, які мають значний досвід роботи за фахом, в тому числі в охоронних структурах.

Надання послуг з фізичної охорони об'єктів ПП "Орлан-Безпека" здійснюється на підставі ліцензії МВС України АЕ № 299508 на право провадження охоронної діяльності від 3 липня 2015 року.

Надання послуг з фізичної охорони об'єктів ТОВ "Орлан-Безпека" здійснюється на підставі ліцензії МВС України № 1368 на право провадження охоронної діяльності від 28 грудня 2016 року.

Головна Про компанію